Şirket Yapısı

Turksist % 100 Türk sermayeli bir şirketidir. Akaryakıt sektöründe faaliyet göstermektedir. İnovatif çözümler üreterek otomasyon sistemleri ve ekipmanları üzerinde çalışmalarda bulunmaktadır.

Entegre Kolaylığı

Sektördeki diğer tüm otomasyon firmalarının ve diğer tamamlayıcı cihaz üreten firmaların ( Ödeme Kaydedici Cihaz, ABÜ, Kart Okuyucu, Araç Tanıma Sistemleri, Müşteri Tanıma Sistemleri, Probe, Back Office Sistemleri, vs.) tüm yazılım ve ekipmanları, otomasyon sistemimizde sorunsuz olarak çalışmaktadır. Sistem, teknoloji ilerledikçe ya da yeni mevzuat gereği üretilecek ya da entegre edilecek tüm cihazlara anında uyum sağlar ve entegre olur.

Milli Yazılım

Otomasyon Sistemini çalıştıran Yazılım Sistemi, tamamen Türk Mühendisler tarafından hazırlanmıştır. Her yeni gün sektörün ihtiyacı doğrultusunda güncellenmekte ve geliştirilmektedir. Yazılım sürekli olarak kendini yenilemektedir.

Projeler ve Sistemler

Dağıtım Şirketlerinin ve Bayilerinin isteği üzere iş kolaylaştırıcı ve satış arttırıcı projeleri hayata geçirecek ekip ve ekipmanlara sahiptir. Sadakat Kart, Para Puan, İskonto, Müşteri Tanıma Sistemleri, Araç Tanıma Sistemleri, Personel Tanıma gibi birçok sistem anında entegre edilir.

Servis Ağı

Turksist, işin en başında Türkiye genelinde hizmet veren ve konusunda uzman Teknik Servisleri tespit etmiş ve onlara Otomasyon Sistemi, şirket kriterleri hakkında eğitim verip, belgelendirmiştir. Çağrı Merkezimize ulaşan arıza kayıtları, Servis Yönetim Merkezi ile saha ekipleri yönlendirilerek arızalar 24 saat içerinde giderilmektedir. Şirketimiz servis ağına önem vermekte ve zaman kayıpları yaşanmasına izin vermemektedir.

Mühendislik

Turksist, istasyon ve şantiyelerde gerek alt yapı gerekse üst yapı hizmetlerinde bulunmakta, uzman ekipleri ile sorunsuz iş akışını sağlamaktadır.