TURKSİST 2015 yılında  %100 Türk sermayesi ile kurulmuştur.


Yakıt İkmal ve Satış Otomasyon Sistemleri alanında hizmet veren TURKSİST, istasyonların tüm ihtiyaçlarına cevap vermektedir.
Kurulduğu ilk günden buyana konusunda tecrübeli personel kadrosu, geniş servis ağı ile istasyonların ihtiyaçlarını, teknolojik gereksinimlerini Dünya standartlarında kaliteli, ekonomik, hızlı, inovatif çözümler üreterek ve uygulayarak faaliyetlerini gerçekleştirmektedir. Türkiye de 81 il ve ilçede faaliyet gösteren birçok istasyonda Otomasyon yazılımı sorunsuz olarak çalışmaktadır.

Yazılımımız kendi Türk mühendislerimizce yapılmış olup, sürekli kendini yenilemekte, hizmet verdiğimiz noktalar ve saha ekiplerimizle koordineli olarak çalışmaktadır.

TURKSİST, Dağıtım firmaları ve T.C. Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK ) arasında 7gün 24 saat online olarak bilgi transferi yaparak bir köprü vazifesi görmektedir.

TURKSİST, kurulduğu günden bu güne ekonomik maliyet, hızlı ve kaliteli hizmet, geniş servis ağı, profesyonel projeler ve inovatif çözümler üreterek sektörde faaliyet gösteren firmalar arasında ilk 4'te yerini almıştır. 7 gün 24 saat 365 gün durmadan ve şevkle çalışmalarımız devam etmektedir.

“ Hiç Durmadan Çalışıyoruz “ diyerek sahada faaliyet gösteren tüm istasyonların teknolojik alt yapılarında her gün daha da kaliteli hizmet vermek için tüm TURKSİST ailesi olarak canla başla çalışmaktayız. 

TURKSİST ülke katma değerine katkıda bulunarak ve yeni teknolojileri takip ederek hizmet vermeye devam etmektedir.

TURKSİST A.Ş.