Çağrı Merkezi : 444 8 129

InfoCenter

Merkezi Yakıt Yönetim Sistemi

TURKSİST Merkezi Yakıt Yönetim Sistemi (InfoCenter), yakıt ikmal, satış ve çıkışların tek noktadan yönetimini ve kontrolünü sağlamaktadır.

Merkezi Yakıt Yönetim Sistemi, bir ya da birden fazla (Sınırsız) noktadaki Pompa Otomasyon Sistemi, Tank Otomasyon Sistemi, Tanker Otomasyon Sistemi, Depo Tanıma Sistemi (DTS) ve Müşteri Tanıma Sistemi yazılımlarından online gelen tüm verileri işleyerek raporlama yapmaktadır.

Sistem her noktada bağlı olan pompa ve tank ekranlarını online olarak izleyebilmektedir. Dahası geniş ve çeşitli raporlamalarla istasyon ve şantiyelerde tam bir kontrol sağlamaktadır.  Sistem kontrollerinde mutabakatsızlık oluşması durumunda kullanıcıları ikaz etmektedir.

Bu yazılım tüm yakıt ikmal ve satış sistemleri ile entegre olarak çalışmaktadır.

Yazılım ve Donanım Özellikleri

Online ve offline çalışma özelliği

PC veya Endüstriyel tabanlı otomasyon seçeneği

Web tabanlı yazılım

Sınırsız Taşıt İkmal Yönetimi

Sınırsız Tank İkmal (Dolum) Yönetimi

Bir ya da birden fazla kullanıcı özelliği

Depo Tanıma Sistemi (Araç Tanıma) Yönetimi

Müşteri Tanıma (Sadakat Sistemi) Yönetimi

ERP Sistemlerine entegre

Detay raporlama

Yakıt Stok Yönetimi

Tank Otomasyon Sistemi Yönetimi

Pompa Otomasyon Sistemi Yönetimi

Tanker Otomasyon Sistemi Yönetimi

Mutabakat

  • Sistem, bir ya da birden fazla noktadaki tüm otomasyon sistemlerinin yönetimini ve kontrolünü sağlar. Yakıt satışları, tank dolum ve
    çıkışlarını, stokları ve diğer tüm gerekli raporlamaları anlık yaparak baştan sona çözüm sunmaktadır.
  • Merkezi Yakıt Yönetim Sistemi istasyonların ve şantiyelerin yakıt ikmallerinin yönetim ve kontrolünü sağlayan kayıp ve kaçağı
    engelleyen bir çözümdür.
  • Merkezi Yakıt Yönetim Sistemi ve diğer entegre otomasyon sistemleri işleyişi kolaylaştırırken zaman, insan gücü ve maliyetleri minimuma indirmektedir.
  • Sistem, bir ya da birden fazla noktadaki tüm otomasyon sistemlerinin yönetimini ve kontrolünü sağlar. Yakıt satışları, tank dolum ve çıkışlarını, stokları ve diğer tüm gerekli raporlamaları anlık yaparak baştan sona çözüm sunmaktadır.
  • Merkezi Yakıt Yönetim Sistemi istasyonların ve şantiyelerin yakıt ikmallerinin yönetim ve kontrolünü sağlayan kayıp ve kaçağı engelleyen bir çözümdür.
  • Merkezi Yakıt Yönetim Sistemi ve diğer entegre otomasyon sistemleri işleyişi kolaylaştırırken zaman, insan gücü ve maliyetleri minimuma indirmektedir.

Çalışma Sistemi

InfoPumps

Pompa Otomasyon Sistemi

InfoTank

Tank Otomasyon Sistemi

InfoTruck

Tanker Otomasyon Sistemi

InfoVehicle

Depo Tanıma Sistemi

InfoLoyalty

Müşteri Tanıma Sistemi

InfoCenter

Merkezi Yakıt Yönetim Sistemi

Merkez Yakıt Yönetim Sistemi yazılımı, tüm yakıt yönetim sistemi yazılımlarının kontrol ve yönetiminde çözüm sunmaktadır.

Tek noktadan tüm yakıt ikmalleri ve satışları, stok durumları, personel takibi, araç bazında veri takibi, filo takiplerini yaparak anlık ve dönemsel raporlar oluşturur.

Sistem yazılımında çok ya da az satış yapan noktaları belirleme, GPS lokasyon bilgileri gibi işleyişi kolaylaştıran paneller mevcuttur.

Sistem zaman, iş gücü tasarrufu ve maliyetleri düşürmeyi sağlamaktadır.

Yönetim merkezinde bulunan sunucular ve bağlantıları sayesinde Pompa ve Tanklar online olarak izlenmektedir.

Depo Tanıma Sistemi ve Müşteri Tanıma Sistemi kullanılan lokasyonların araç, kimlik, limit ve onayları ile ilgili online sorgulamalar yapmaktadır.