EN

Çözümlerimiz  /   Self Servis Yönetim Sistemleri

TURKSİST’e ait uluslarası standartlardaki yakıt yönetim sistemleri, yurt içinde ve yurt dışında faaliyet gösteren istasyon ve şantiyelerde sorunsuz bir şekilde çalışmakta olup yakıt hareketlerinin %100 kontrolünü sağlamaktadır.

çözümlerimiz

Self Servis Yönetim Sistemleri

Sistemler, istasyonların ve şantiyelerde pompacı yardımı olmadan yakıt ikmalinin yapılmasını sağlayan bir çözümdür. Sistem, insan gücü maliyetini ortadan kaldıran ve müşterileriniz tarafından kolay yakıt ikmali yapılmasını sağlayan bir yönetim sistemidir.

Sistemin Çalışma Prensipleri; 

• Depo Tanıma Sistemleri ve Müşteri Tanıma Sistemleri ve Teknolojileri ile tanımlanan araçların limitleri dahilinde yakıt ikmalinin yapılmasını sağmaktadır. Araç plakaları Pompa Otomasyon Sistemi aracılığı ile otomatik alınmaktadır. 

•  Yakıt ikmali yapmak isteyen müşteri aracı yakıt almak istediği pompaya yanaşır. Müşteri market içinden almak istediği limit kadar ödemesini yaptıktan sonra kasiyer kamera sayesinde aracın bulunduğu adayı ve araç plakasını görerek Pompa Otomasyon Sistemi üzerinden ilgili yakıt pompasına preset göndererek yakıt ikmalinin yapılmasını sağlar. 

•  Pompa Otomasyon Sistemleri ve ödeme terminali teknolojileri sayesinde müşteri yakıt almak istediği pompaya yanaşır. Plaka tanıma sistemi ile entegre çalışan sistem araç plakasını otomatik olarak alır. Müşteri yakıt cinsi, miktarı girişini yaptıktan sonra banka kartı ile öemesini yapar. Self Servis Yönetim sistemi üzerinden alınan onay ile müşteri yakıt ikmalini yapar.      

Self Servis Sistemi istasyonlarda kullanılacağı gibi özellikle şantiyelerde de çok kullanışlıdır. Depo Tanıma Sistemi ve Müşteri Tanıma Sistemi teknolojileri ile uzun yıllardır müşterilerimize bu hizmeti vermekteyiz.    

İnsan gücünü ve maliyetini azaltan Self Servis sistemi çok kısa zamanda ülkemizde de aktif olarak kullanılacağına inanıyoruz.

Hizmet verdiğimiz ülkeler arasında Malezya'da faaliyet gösteren yakıt istasyonlarında, bir yılı aşkın süredir aktif olarak çalışan Self Servis Yönetim Sistemlerimiz, binlerce müşterisine hizmet veren yakıt istasyonları tarafından sorunsuz olarak kullanılmaktadır.

Self Servis Yönetim Sistemlerimizin Çalıştığı İstasyon Örenekleri;

STESEN MINYAK SMART MUZI BERSAUDARA SDN BHD
SILAM, MALAYSIA

BINA MAJU SERTING
SILAM, MALAYSIA

EZAN SERVICE STATION
SILAM, MALAYSIA

STESEN MINYAK SMART FELDA CHINI TIMUR
SILAM, MALAYSIA

SMART STATION KOPERASI FELDA CHEMOMOI
PAHANG, MALAYSIA

PESERTA FELCRA GUGUSAN
PAHANG, MALAYSIA

SMART STATION KOPERASI FELDA CHEMOMOI
PAHANG, MALAYSIA

STATION SMART JENGKA 19 PAHANG
PAHANG, MALAYSIA

STESEN MINYAK SMART SMART STREAM
PAHANG, MALAYSIA

STESEN MINYAK SMART FELDA SG PANCHING
PAHANG, MALAYSIA

KOPERASI FELDA ARING 1 BERHAD
KELANTAN, MALAYSIA

KOPERASI PENEROKA FELDA CHIKU LIMA
KELANTAN, MALAYSIA

STESEN MINYAK SMART LOK HENG TIMUR
JOHOR,MALAYSIA

STESEN MINYAK KOPERASI FELDA CHALOK BARAT
TERENGGANU,MALAYSIA

STESEN MINYAK SMART TANJUNG MANIS
SARAWAK, MALAYSIA

Çözüm Detayı

Yakıt Yönetim Sistemleri ve Teknolojileri