EN

Çözümlerimiz  /   Müşteri Tanıma Sistemleri

TURKSİST’e ait uluslarası standartlardaki yakıt yönetim sistemleri, yurt içinde ve yurt dışında faaliyet gösteren istasyon ve şantiyelerde sorunsuz bir şekilde çalışmakta olup yakıt hareketlerinin %100 kontrolünü sağlamaktadır.

çözümlerimiz

Müşteri Tanıma Sistemleri

Sistemler, müşteri sürekliliği ve memnuniyeti sağlamak amacıyla baştan sona çözümler sunmaktadır. Sistem, aynı zamanda filo yönetimi ve yakıt giderlerinin kontrolü için ekonomik bir çözüm sunmaktadır.

Sadık müşteri ve müşteri memnuniyeti sağlayan bu sistem RFID kart ya da anahtar görevini yapan birçok ürünle kullanılmaktadır.

Limit tanımlama, ön ödeme, veresiye gibi seçeneklerde sistem Merkezi Yakıt Yönetim Sistemi ile entegre olarak çalışmaktadır. Sunucu ve lokasyon arasında cari, yakıt cinsi, plaka, limit verilerinin sorgulanması sonucunda onay alındıktan sonra yakıt ikmali yapılır.

Sistem müşterilere ön ödemeli, veresiye, limit tanımlama, dönemsel limitler, para puan, ıskonto, dönemsel ıskonto, gruplama gibi bir çok seçenek sunmaktadır. Bu sistem araç filosu yönetimlerinde etkin bir çözümdür. 

Sistem online ve offline olarak çalışmaktadır.  

Çözüm Detayı

Yakıt Yönetim Sistemleri ve Teknolojileri